16 Nisan 2015 Perşembe
YALÇIN AKDOĞAN'DAN TÜRK-İŞ'E ZİYARET...
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan 15.04.2015 tarihinde TÜRK-İŞ Genel Merkezini ziyaret etti.

Ziyarette Yalçın Akdoğan, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, Mali Sekreter Ramazan Ağar ve Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp Alemdar ile bir araya geldi. Akdoğan, Atalay'ın uzun yıllarını sendikacılığa verdiğini, sendikacılığın gelişmesinde önemli katkıları bulunduğunu belirtti. 

Genel Başkan Atalay da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Soma'da ölenlerin tazminatlarıyla ilgili problemlerin çözüldüğünü belirtip, gelecek dönemde Meclis'te sorunlarının çözümünde Akdoğan'dan yardım beklediklerini ifade etti. Atalay, TÜRK-İŞ'in bu sene 1 Mayıs'ı ilk defa İstanbul dışında Zonguldak'ta kutlayacağını bildirerek, "Zonguldak'ta kutlamamızın sebebi, biz 2014 yılında Soma'da ve Ermenek'te 325 kardeşimizi kaybettik. Bunların problemlerini, çalışma hayatının sorunlarını dile getirmek için madenciliğin başkenti olan Zonguldak'ta olacağız. Onun dışında 81 ilimizde de yıllardır Türkiye'ye yakıştığı şekilde 1 Mayıs'ı kutlayacağız" dedi. 
Fotoğraflar
GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 238 239 240 241 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara