22 Ocak 2015 Perşembe
TÜRK-İŞ'TEN İNSANİ YARDIMDA KIZILAY'A DESTEK...
Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) Ankara’daki ihtiyaç sahibi Türkmen aileler için 1000 koli gıda malzemesi temin etti. Hazırlanan gıda kolileri Türk Kızılay'ı aracılığıyla ailelere ulaştırılacak.

TÜRK-İŞ, Türk Kızılay'ı ile önemli bir çalışma gerçekleştirdi. TÜRK-İŞ temin ettiği bin 1000 adet gıda kolisini Kızılay’a teslim etti.
İhtiyaç sahibi Türkmen ailelere yardımların ulaştırılması ve yeni yardımların neler olabileceğini konuşmak için Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar’ı makamında ziyaret eden TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, Kızılay’ın çalışmalarından gurur duyduğunu söyledi.Türkmen aileler için planlanan yardım çalışmasını tamamladıktan sonra yeni yardımları hayata geçirmek için yine Kızılay ile ortak hareket edeceklerini ifade etti.

“Kızılay ülkemizin sigortası. Medar-ı iftiharımız. En uzak coğrafyalara Kızılay yardım götürüyor. En zorlu coğrafyalara giriyor. O nedenle Kızılay’a maddi desteğin devamı önemlidir” diyen Atalay, TÜRK-İŞ olarak imkanlarını ihtiyaç sahipleri için kullanmayı sürdüreceklerini, Kızılay’a destek vereceklerini dile getirdi.

Fotoğraflar
GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 232 233 234 235 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara