6 Aralık 2013 Cuma
TÜRK-İŞ GENEL BAŞKANI ERGÜN ATALAY ADINA DÜZENLENEN FUTBOL TURNUVASI SAPANCA'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Tüvasaş tarafından TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY adına düzenlenen 2013 Sonbahar Futbol Turnuvası’nda 16 takımın katılımı sonucunda Onarım Fabrikası, Onarım Transport takımını 4-2 yenerek şampiyon oldu.

Turnuvayı; TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, TCDD Genel Müdür Yardımcısı İsa Apaydın, TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri Nazmi Irgat, TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp Alemdar, TÜRK-İŞ İstanbul Bölge Temsilcisi Faruk Büyükkucak, Maden-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alabaş, Koop-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Şevket Ulusinan, Tes-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu, Demiryol-İş Sendikası Genel Mevzuat Sekreteri İsmail Baygın, Demiryol-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Cemal Yaman, Demiryol-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Kemal Bahalı, Demiryol-İş Sendikası Afyon Şube Başkanı Muharrem Uslu, Demiryol-İş Sendikası Haydarpaşa Şube Başkanı Cavit Ocak, Tüvasaş Genel Müdürü Erol İnal, Demirspor Kulüp Başkanı Muammer Güneş ve çok sayıda Tüvasaş personeli izledi.

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Atalay kupa töreninde Tüvasaş çalışanlarına hitaben, “Bakmayın takım elbiseler giydiğime, bu toprakların evladı olan ben de sizler gibi bir işçiyim. Yıllar önce bana gelecek ile ilgili hayallerimi sorsalardı şu anda geldiğim yerin dörtte birini hayal edemezdim” dedi. Turnuva’nın şampiyonu olan Onarımspor’a kupasını Ergün Atalay takdim ederken, turnuva 2. Olan O.Transport takımına TCDD Genel Müdür Yardımcısı İsa Apaydın, turnuva 3. Olan İmalat Fabrikasına kupasını Tüvasaş Fabrika Müdürü Erol İnal takdim etti.

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 250 251 252 253 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara