14 Nisan 2014 Pazartesi
TÜRK-İŞ ÇALIŞMA HAYATINDA GELİŞMELER VE İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ EĞİTİM SEMİNERLERİ DİYARBAKIR’DA BAŞLADI
TÜRK-İŞ ÇALIŞMA HAYATINDA GELİŞMELER VE İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ EĞİTİM SEMİNERLERİ DİYARBAKIR'DA BAŞLADI.

Her yıl düzenlenen “Çalışma Hayatında Gelişmeler ve İş Sağlığı Güvenliği Eğitim Semineri”nin ilki bu yıl 14 Nisan 2014 günü Diyarbakır’da gerçekleştirildi. Çalışma yaşamındaki gelişmelerin değerlendirildiği, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunun ele alındığı eğitim seminerine TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, Diyarbakır Valisi Cahit Kıraç, TÜRK-İŞ Diyarbakır 7. Bölge temsilcisi Bahri Zülküf Karakoç ve birçok sendika yöneticisi katıldı.

Eğitim semineri açılışında konuşan TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, genel başkanlık görevini devraldığı 3 Eylül 2013 tarihinden bugüne 81 ildeki şube başkanları ile çalışma hayatının güncel sorunlarını birlikte değerlendirme imkânını bulduklarını ifade etti.  Bölge ve il temsilcileri toplantılarıyla birlikte bu süreçte 30’a yakın toplantı gerçekleştirdiklerini vurgulayan Genel Başkan Ergün Atalay konuşmasının devamında, Diyarbakır ilinin çok acil yeni istihdam alanlarına ihtiyacı olduğunu ve bölgenin en önemli sorunlarının başında işsizliğin geldiğini belirtti. 

TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara