6 Şubat 2020 Perşembe
'TOPLU İŞ SÖZLEŞMELERE İLİŞKİN SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ İLE SOSYAL DİYALOG TOPLANTISI' BAŞLADI
Genel Başkan Ergün ATALAY, konfederasyonumuza üye YOL-İŞ Sendikamız ile TÜHİS'in düzenlediği "İl Özel İdareleri ve Şirketlerinde Uygulanan Toplu İş Sözleşmelerine İlişkin Sorunlar ve Çözüm Önerileri ile Sosyal Diyalog Toplantısı" programına katıldı.

Konfederasyonumuza üye YOL-İŞ Sendikamız ile TÜHİS'in birlikte düzenlediği "İl Özel İdareleri ve Şirketlerinde Uygulanan Toplu İş Sözleşmelerine ilişkin Sorunlar ve Çözüm Önerileri İle Sosyal Diyolag Toplantısı"  5 Şubat 2020 Perşembe günü Afyonkarahisar'da başladı. 

5-8 Şubat 2020 tarihlerinde Afyonkarahisar ilinde gerçekleşecek programın açılış konuşmalarını TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri Ramazan AĞAR ile TÜHİS Genel Sekreteri Adnan ÇİÇEK yaptı.

Ardından TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY kürsüye gelerek konuşmasını gerçekleştirdi. 

Programa TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY, TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri Ramazan AĞAR, TÜHİS Genel Sekreteri Adnan ÇİÇEK, YOL-İŞ Sendikası Yönetim Kurulu Üyeleri, YOL-İŞ Sendikası Şube Başkanları ve TÜHİS'e bağlı İl Özel İdare Genel Sekreterleri ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu ve sendika yöneticileri katıldı.

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 230 231 232 233 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara