17 Şubat 2014 Pazartesi
TEŞKİLATIMIZA TEŞEKKÜR...
Konfederasyonumuzun 15 Şubat günü Ankara Sıhhiye Meydanı’nda düzenlediği “Kölelik Düzenine Son, Taşeronlaşmaya, Örgütsüzlüğe, Kuralsız Çalışmaya Hayır Yürüyüş ve Mitingi”,TÜRK-İŞ’in büyüklüğüne ve gücüne yaraşır bir olgunlukta ve coşkuyla geçmiştir.

GENEL BAŞKANLIKLARA

Konfederasyonumuzun 15 Şubat 2014 günü Ankara Sıhhiye Meydanı’nda düzenlediği “Kölelik Düzenine Son, Taşeronlaşmaya, Örgütsüzlüğe, Kuralsız Çalışmaya Hayır Yürüyüş ve Mitingi”, TÜRK-İŞ’in büyüklüğüne ve gücüne yaraşır bir olgunlukta ve coşkuyla geçmiştir.
Mitinge, başta Karayollarında çalışan taşeron işçileri olmak üzere, ülkemizin dört bir yanından on binlerce işçi arkadaşımız katılmış, yürüyüş boyunca ve miting sırasında, birliğimizi ve bütünlüğümüzü bozucu tek bir olay dahi olmamıştır. Diğer işçi ve memur sendikalarından, meslek örgütlerinden, siyasi partilerden çok az katılım olmasına rağmen, TÜRK-İŞ, tüm alanı doldurmuş ve gücünü, büyüklüğünü ve etkisini bir kez daha kanıtlamıştır. Bu tablo bizim için gurur vericidir.
Yönetim Kurulumuz, bu tablonun oluşumuna katkı veren tüm Sendikalarımızın Genel Merkezlerine, Şube Başkanlıklarına, Bölge Temsilcilerimize, İl Temsilcilerimize ve en yeni üyemize kadar tüm teşkilatımıza teşekkür etmekte, şükranlarını sunmaktadır.
Gereğini bilgilerinize rica eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Saygılarımızla.

 

                   

 

        Ergün ATALAY                                    Pevrul KAVLAK

        Genel Başkan                                     Genel Sekreter

GÜNCEL HABERLER
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 . . . 246 247 248 249 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara