22 Haziran 2018 Cuma
PERİNÇEK'TEN TÜRK-İŞ'E ZİYARET
Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Doğu PERİNÇEK, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY'ı ziyaret etti.

PERİNÇEK, terör örgütleri FETÖ ve PKK'ya karşı mücadelede TÜRK-İŞ'in önemli sınavlar vererek örnek bir tavır aldığını söyledi.Türkiye'nin önündeki ilk meselenin terörü temizlemek olduğunu vurgulayan PERİNÇEK, teröre destek veren ülkelerden birinin de ABD olduğunu ifade etti.

PERİNÇEK, emek ve vatan mücadelesinde TÜRK-İŞ'e destek verdiklerini kaydetti.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Kandil'e yaptığı operasyona dikkat çeken TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY, Kandil operasyonunun bazı kesimler tarafından gözardı edildiğini söyledi.

ATALAY, "TÜRK-İŞ ve şahsım için Kandil operasyonu ve 15 Temmuz darbe girişimi, seçimden de önemlidir. Çünkü Kandil'deki teröristler ve 15 Temmuz darbe girişimi, ülkemizi 40 yıl geriye götürdü." dedi.

Taşeronların durumuna da değinen ATALAY, "Başbakanımız, Maliye Bakanımız ve Hazine Bakanımızla geçen hafta içerisindeki yaptığım görüşmede bana KİT'lerle ilgili çalışmaların tamam olduğunu ilettiler. Şuana kadar herhangibir gelişme duymadık. Diğer bir sorunumuzda Ocak ayında aldığımız maaşı Aralık ayında işçi almıyor. Bunlar çalışma hayatının içindeki sorunlar. Şuanda seçim atmosferi içerisinde bunlar gözükmüyor." görüşlerine yer verdi. 

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 187 188 189 190 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara