9 Mart 2020 Pazartesi
ATALAY, ''8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ EĞİTİMİ VE ETKİNLİĞİ'' PROGRAMINA KATILDI
Genel Başkan Ergün Atalay, Konfederasyonumuza üye Güvenlik-İş Sendikası'nın Türkiye’nin dört bir yanından gelen kadın komisyon üyelerinin katılımıyla bu yıl ilki yapılan ‘’8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Eğitimi ve Etkinliği" programına katıldı.

Genel Başkan ATALAY burada yaptığı konuşmasında şu konulara değin:

’Başta bu salonda olan özel güvenlik görevlisi kadınlarımızın ile ülkemizde bulunan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutluyorum.

Dünya’nın her yerinde kadın olmak zor, çalışmak zor, hele hele kadın olarak çalışmak çok zor. Sizlerde güvenlik işi yapıyorsunuz, genel kolluk kuvvetlerinin yardımcısı mahiyetinde bulunmanızdan dolayı ülkemizde çok önemli ve kutsal bir görev ifa ediyorsunuz, bizler TÜRK-İŞ olarak her zaman sizin savunucunuz olacağız. Çözüm odaklı olarak dertleriniz ve sorunlarınızı her yerde dile getirmeye sendikalarımız ile beraber mücadelemize devam edeceğiz Güvenlik-İş Sendikamız, özel güvenlik görevlilerinin sorunları ve talepleri için gerekli tüm merciler ile görüşmeleri gerçekleştiriyor. Özellikle İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu da sizin sorunlarınızı ve taleplerinizi yakından takip ederek sizlere değer veriyor’’ şeklinde konuştu.

Programa; Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI,  Hacı Bayram Veli Üniversitesi Prof. Dr. Türker TOPALHAN, Eğitimci-Yazar Necla Arpa GÜLAÇAR, Sendika Uzmanları ve çok sayıda kadın komisyon üyeleri katıldı. 

GÜNCEL HABERLER
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara