13 Temmuz 2018 Cuma
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİ ANDIK
15 Temmuz darbe/işgal girişiminin ikinci yıldönümünde Konfederasyonumuz tarafından bir anma programı düzenlendi.

Programda ilk olarak TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri Ramazan AĞAR, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp ALEMDAR ve TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulu üyeleri tarafından 13 Temmuz 2018 tarihinde Kahraman Kazan Belediyesi ziyaret edildi.  Ziyarette Kahraman Kazan Belediyesinin 15 Temmuz şehitleri için yaptırmış olduğu sergi salonu gezildi.

Daha sonra sendikamız üyesi 15 Temmuz 2016’da şehit olan Ömer TAKDEMİR’in kabri ziyaret edilerek dualarla anıldı. Eş zamanlı olarak Muharrem Kerem YILDIZ, Gökhan ESEN, Medet EKİZÇELİ, Erhan DURAL ve Köksal KARMİL de bulundukları illerdeki bölge ve şube temsilcilerimiz tarafından kabirleri başında anıldı.

Kabir ziyaretlerinin ardından Ankara Akyurt Hisar Camiinde Konfederasyonumuz tarafından 15 Temmuz’da şehit olan tüm şehitlerimiz için mevlit okutuldu. Mevlit programına; Genel Başkan Ergün ATALAY, Genel Sekreter Pevrul KAVLAK, Genel Mali Sekreter Ramazan AĞAR, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp ALEMDAR, TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulu, Sendika ve şube yöneticileri ile çok sayıda üye işçimiz katıldı.

Fotoğraflar
GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 187 188 189 190 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara