26 Ekim 2014 Pazar
"YÜKSEKOVA'DAKİ HAİN ve ALÇAKÇA SALDIRIYI TÜRK-İŞ TOPLULUĞU ve ÇALIŞANLAR LANETLEMEKTEDİR"
TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu, Hakkari/Yüksekova'da 3 askerimizin şehit edilmesine yol açan saldırıyla ilgili bir basın açıklaması yapmıştır.

Yapılan açıklamada, hain ve alçakça saldırı TÜRK-İŞ topluluğu ve çalışanlar adına lanetlenmiş, şehitlerin ailelerine, halkımıza ve Genel Kurmay Başkanlığına başsağlığı dilenmiştir.

 
TÜRK-İŞ Yönetim Kurulunun açıklaması şu şekildedir:
 
"Hakkari/Yüksekova ilçesinde, caddede sivil kıyafetleriyle dolaşan üç askerimize arkadan kalleşçe yapılan hain ve alçakça saldırı, TÜRK-İŞ topluluğunu ve çalışanları derinden sarsmış, üzüntüye sevk etmiştir.
 
Terör örgütünün yaptığı hain saldırı sonucu şehit düşen 3 evladımıza Allah'tan rahmet diliyoruz. Başta aileleri olmak üzere, ordumuz ve Genel Kurmay Başkanlığı ile tüm milletimizin başı sağolsun.
 
Bu hain ve alçakça saldırıyı yapan ve planlayanların, arkalarındaki karanlık güçlerin bir an önce açığa çıkartılmasını ve hak ettikleri cezaya uğratılmasını bekliyoruz. Gün birlik ve beraberlik içinde teröre karşı herkesin karşı çıkması, tek vücut olmasıdır"
GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 232 233 234 235 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara